Suchen

"Der erste Lehrer sind die Mitschüler,

der zweite Lehrer ist der Lehrer,

der dritte Lehrer ist der Raum"
(schwedisches Sprichwort)

Als Johann Friedrich Herbart etwa um 1800 einmal gefragt wurde, was denn aus seiner Sicht das Hauptproblem des Unterrichts sei, hat er geantwortet: „Die Verschiedenheit der Köpfe“.

Sein Zeitgenosse Ernst Christian Trapp, der erste Pädagogik-Professor der deutschen Geschichte, empfahl,  „den Unterricht auf die Mittelköpfe zu kalkulieren“.

Kurse für Schulhausteams:

Mehr

Kurse für einzelne Lehrpersonen und Schulleitungen in Winterthur

Mehr

logoEinstein

Das Churermodell in der SRF Sendung Einstein am 3. März 2016

Mehr

Churermodell in zehn Schritten:

Das Churermodell im
Kurzdurchlauf

Rückmeldungen zu Schulbesuchen

Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:
  • Seite:
  • 1

THEMA: progres interactive praca wrocław

progres interactive praca wrocław 8 Monate 3 Wochen her #2469

Jak Cię widzą tak Cię piszą. A jak cię piszą gdy widzą, że jesteś na szarym końcu w wynikach wyszukiwania? No raczej słabo. Dopóki tego nie zrozumiesz, to lepiej zlikwiduj swoją stronę. Szkoda czasu i energii. Jak chcesz zrobić coś konkretnego to postaw na pozycjonowanie. Zrozumiałem to dzięki współpracy z Progres Interactive. Konkretni ludzie, bardzo solidni, godni zaufania. Chce im się chcieć. Współpracę rozpoczęli od takiego audytu, że po ich wynikach chciałem zapaść się pod ziemię. Okazało się, że moja strona internetowa była równie skuteczna co bilboard na Mount Evereście. Ludzie wchodzili na moją stronę przez przypadek albo z litości. Specjaliści z Progres Interactive powiedzieli mi wprost. Albo robię rewolucję z pozycjonowania strony albo lepiej żebym zajął się zbieraniem znaczków pocztowych. Było warto dokonać tej rewolucji. Żałuję, że zajęło mi kilka lat przewartościowanie wartości w reklamie mojej firmy. Progres Interactive to kozacy i to dzięki nim moja strona ma kozackie statystyki.

stolicakociewia.pl
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.
  • Seite:
  • 1
Ladezeit der Seite: 0.135 Sekunden